ТОВ «ПБК «АКВІ-БУД»

вул. Гоголя, 136 А, Мелітополь

Структура ціни послуги

Порядковий номерСкладова витрат на утримання будинку та прибудинкової території та поточний ремонт спільного майна будинку (далі – витрати)
1.Обов’язковий перелік робіт:
1.1.Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: водопостачання; водовідведення; теплопостачання; зливової каналізації; електропостачання; газопостачання.
1.2.Технічне обслуговування ліфтів.
1.3.Обслуговування систем диспетчеризації.
1.4.Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
1.5.Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
1.6.Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.
1.7.Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем: водопостачання; водовідведення; теплопостачання; зливової каналізації; електропостачання; газопостачання.
1.8.Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
1.9.Прибирання прибудинкової території.
1.10.Прибирання приміщень загального користування (Прибирання підвалу, технічних поверхів).
1.11.Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.
1.12.Дератизація.
1.13.Дезінсекція.
1.14.Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.
2.Інші послуги понад обов’язків перелік:
2.1.Утримання аварійно-диспетчерської служби.
2.2.Утримання зелених насаджень на прибудинковій території.
3.Винагорода управителю
4.ПДВ 20%